Mardin +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Türkiye'nin 81 İlinde Teknik Servis Ekibimiz Bulunmaktadır.
Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Biletli Ücretli Otopark Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Plaka Tanımalı Ücretli Otopark Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Site ve Apartman Otopark Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Pro-BanN Bariyer

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma 212 Kollu Bariyer (5 metre)

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma 4.5 Metre Perde Bariyer

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma 6 Metre 216 Kollu Bariyer

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Arma Kırılan Kollu Bariyer

Mardin Otopark Otomasyon Sistemleri

Günümüzde, artan nüfus ve araç sayısından dolayı birçok yerde otoparklar bulunabilir. Otoparklar sadece büyük iş merkezlerinde ve alışveriş merkezlerinde değil, toplu konutlarda, kamu binalarında, apartmanlarda, kampüslerde ve hastanelerde de bulunmaktadır. Otopark Otomasyon Sistemleri can ve mal güvenliği açısından güvenli otoparklar sağlamak, araçların güvenlik kontrolleri ile giriş çıkışlarını düzenlemek ve otopark ücretlerini sistematik olarak ödemek için geliştirilmiştir. Bu teknoloji cihazının apartman park sistemi, Hgs Sistemi, Site Otopark Sistemi ve farklı yerleşim alanları için geliştirilmiş Katlı Otopark Sistemi gibi farklı tipleri bulunmaktadır.

 

Otomatik Otopark Sistemlerinin Çalışma Prensibi Nedir?

Otopark Sistemleri hem uzaktan kumanda hem de HGS, OGS gibi RFİD Okuyucularla kullanılabilir. Otopark bariyerleri ile entegre olan Otomatik Otopark Sistemleri sayesinde, otopark yönetimi kolaylaşır, otoparka giren ve çıkan araçlar kolaylıkla kontrol edilir, can ve mal güvenliği korunur. Otopark hizmetinin kullanımının ücrete bağlı olduğu alanlarda Ücretli Otopark Sistemleri adı verilen versiyonun kullanıldığını görebilirsiniz. Otopark Otomasyon Sistemleri Fiyatları, sisteme eklenen ekipmanın kapsamına, kullanım amacına, kullanım yerine ve yazılım düzeyine göre değişiklik gösterebilir. Sadece Mardin Otopark Otomasyon Sistemleriyle sınırlı kalmayıp diğer ilimiz olan Kastamonu Otopark Otomasyon Sistemlerinde de hizmet vermekteyiz.

 

Öne Çıkan Otopark Sistemi Türleri Nelerdir?

Akıllı Otopark Sistemleri: Günümüzde birçok otoparkta tercih edilen Otomatik Otopark çözümü olarak ön plana çıkmaktadır. Akıllı Otopark Sistemleri sayesinde, araçların otoparktaki hareketleri ile ilgili düzenli raporlar oluşturulur. Otoparkın güvenliği üst düzeyde sağlanır Kullanıcıların sisteme uzaktan erişimi vardır. SMS ile park yeri rezervasyonu, e-posta gibi birçok işlevi vardır. Akıllı Otopark Sistemleri, çeşitli elektronik güvenlik bileşenleri ile kolayca entegre edilerek de kullanılabilir.

Mardin Otopark Otomasyon Sistemleri

Biletli Otopark Otomasyon Sistemleri: Biletli Otopark Otomasyon Sistemleri, esas olarak otopark girişinde bir bilet kesme makinesi kullanılarak çalışır. Otoparka girmek için makinenin butonuna basarak giriş saatini ve bilet numarasını gösteren bir bilet alır. Bilet üzerindeki veriler makine tarafından otomatik olarak hazırlanır. Otoparktan çıkarken ücret bu bilet ile ödenir ve çıkış tamamlanır.

Plaka Tanımalı Otopark Sistemi: Plaka Tanımalı Otopark Sistemi genellikle ücretli otoparklarda ve mağaza vitrinlerinde kullanılır. Bu sistemde plakalar ve aracın otoparka giriş zamanı ile ilgili bilgiler dijital bir veri tabanına kaydedilir ve gerekirse raporlara dönüştürülür. Plaka tanıma sistemi, hem aracı hem de sürücüyü kaydetmek için kameralar kullanır. Böylece otoparkın güvenliği sağlanmış olur.

HGS Otopark Sistemi: Ekspres Sistem olarak bilinen HGS Otopark Sistemi ile bir otoparka girerken araçların istiflenmesini engeller, araçların otoparka güvenle girmesini sağlarsınız. Bu sistemde bariyerden geçişi kolaylaştırmak için araçlara Otopark HGS Etiketi atanır. HGS etiketleri, bariyerlere yerleştirilen sensörler tarafından algılanarak aracın otoparka girmesini sağlar. Akıllı Otopark Çözümleri arasında önemli bir yere sahip olan HGS Sistemi sayesinde otopark girişleri güvenlik standartlarına uygun olarak düzenlenmiştir.

 

Gazi Information Teknoloji Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

Günümüzün ekonomik Otopark Otomasyon Sistemleri artan bir ihtiyaç haline geldi. Otoparklara olan talep arttıkça, otopark işletmecileri müşterilerine daha iyi hizmet vermelerini sağlayacak Otomasyon Sistemlerinden yararlanarak gelirlerini artırıp kontrol altına alabilirler. Geniş bir Otopark Otomasyon Sistemleri yelpazesi sunan 20-30 araçlık en küçük otoparktan binlerce araca giren / çıkan açık ve çok katlı otoparklara kadar her ihtiyaca cevap verecek donanım ve sistem çözümleri sunmaktadır.

Mardin’de Gazi Information olarak faaliyet gösterdiğimiz ilçeler:

 

 

Otoparkınızın teknolojik imkanlar sayesinde daha güvenli bir yer olmasını istiyorsanız mutlaka Otopark Sistemi almalısınız. Bu amaçla 2004 yılından beri ülke çapında bilinen Gazi Information Teknoloji ile çalışabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı En İyi Karşılayan Otopark Sistemini almak için ücretsiz keşif hizmetimizi de kullanabilirsiniz.

Yorum Yap