Mardin +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Türkiye'nin 81 İlinde Teknik Servis Ekibimiz Bulunmaktadır.
Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Parmak İzli Geçiş Kontrol Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Parmak İzli Personel Giriş-Çıkış Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Parmak İzli Maaş Hesaplamalı Giriş-Çıkış Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Parmak İzli Yemekhane Takip Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Parmak İzli Öğrenci Takip Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Parmak İzli Spor Salonu Üye Takip Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco K 40 Parmak İzi Geçiş Terminali

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco F 22 Parmak İzli Geçiş Terminali

Mardin Parmak İzi Geçiş Sistemleri

Elektronik Güvenlik Sistemleri, yaşam alanlarını yabancılardan gelebilecek tehditlerden korumada önemli bir rol oynamaktadır. Can ve mal güvenliğinin sağlanması ile meskenlere giren ve çıkan kişilerin güvenlik standartlarına uygun olarak kontrol edilmesi amacıyla tasarlanan cihazlardan biri de Parmak İzi Geçiş Sistemleridir. Ekonomik ve kullanıcı dostu tasarımı sayesinde birçok yaşam alanında Parmak İzi Okuma Sistemi bulunabilmektedir.

 

Parmak İzi Geçiş Sistemi Nedir?

Her kişinin Parmak İzi benzersizdir. Kişileri değiştirerek kimliğin ayırt edilmesinde parmakları örten deri üzerindeki doku ve veziküller belirleyici bir faktör haline gelmiştir. Bu fark kullanılarak geliştirilen elektronik güvenlik cihazlarına Parmak İzi Geçiş Sistemi denir. Parmak tarayıcı sayesinde Parmak İzi Geçiş Sistemleri bulunmaktadır. Konuta girmesine izin verilen mal sahibinin Parmak Okuyucu girilir, kimlik bilgileriyle karşılaştırılır ve veri tabanında işlenir. Parmak İzi Cihazı, turnikelere ve elektronik kapılara monte edilebilir. Parmağınızı cihaz üzerinden kaydırarak kapıdan güvenli geçiş, kısa sürede, örneğin birkaç saniye içinde tamamlanır. Parmak İzi Sistemine her giriş ve çıkış, bir veri tabanına kaydedilir. Bu sistem, giriş kartı taşımanıza veya parola girmenize gerek kalmadan güvenlik önlemleri almanıza izin verdiği için son derece pratiktir. Parmak İzi Sistemleri Fiyatları, katkı maddelerine, teknoloji düzeyine ve kullanım yerine bağlı olarak artabilir veya düşebilir. Sadece Mardin Parmak İzi Geçiş Sistemleriyle sınırlı kalmayıp diğer ilimiz olan Isparta Parmak İzi Geçiş Sistemlerinde de hizmet vermekteyiz.

 

Parmak İzi Geçiş Sistemi Nasıl Çalışır?

İnsanın yaratılışı nedeniyle her insanın parmak uçlarındaki doku farklıdır. Kişilerin benzersiz parmak izleri sayesinde kimlik bilgileri kolayca tanımlanır. Kişilerin sahip olduğu bu biyolojik farklılıktan yararlanarak güvenliği sağlayan elektronik cihazlara Parmak İzi Giriş Sistemi denir. Bu sistem, kullanıcılara yüksek düzeyde şifreleme teknolojisi sağlar ve Parmak İzi Okuyucular sayesinde kullanılır. Parmak ucundaki kabarcık dokusunun biyometrik haritası Parmak İzi Okuyucular tarafından oluşturulur. Bir harita çıkarılırken, o dokudaki çukurlar ve çıkıntılar arasındaki mesafeler dikkate alınarak bir şifreleme algoritması elde edilir. Bir kişi kapıdan geçmek istediğinde parmağını cihazın üzerinde kaydırır ve parmak izi ve kimlik bilgilerinin veri tabanına uymasını bekler. İşlem birkaç saniye sürer ve geçiş sorunsuzdur. Piyasadaki teknolojik seviyeye göre değişen Parmak İzi Okuyucu Fiyatları rastlayabilirsiniz.

 

Parmak İzi Geçiş Sisteminin Çeşitleri Nedir?

Mardin Parmak İzi Geçiş Sistemleri

Parmak İzi Sistemleri 3 tipte üretilmektedir. Bu şu şekilde açıklanabilir:

 

Optik Parmak İzi Okuma: Parmak uçlarındaki dokunun dijital görüntüsünün alınmasıyla elde edilen parmak izi tanıma cihazıdır. Dijital bir görüntü çekmek için ışık kullanılır. Optik Parmak İzi Okuyucular, cam ekranın içine yerleştirilmiş bir sensörle çalışır. Kişi camın üzerine parmağını yerleştirdiğinde, ışığı camdan yansıtarak parmak izinin dijital bir görüntüsü elde edilir.

 

Ultrasonik Parmak İzi Okuma: Ses dalgaları kullanılarak parmak izlerinin alındığı bir sistemdir. Optik sensörlerin aksine, epidermal bir parmak izi haritası oluşturulur ve bir veri tabanında saklanır. Bir kişi cihazdaki verileri okurken parmak ucunda leke veya kir olsa bile parmak izi bilgileri hatasız olarak görüntülenebilir. Çok kapsamlı bir yazılıma sahiptir.

 

Kapasitif Parmak İzi Okuma: İki sıradaki sensörler, Kapasitif Parmak İzi Okuyucunun içine yerleştirilmiştir. Sensörlerden biri termal, diğeri epidermaldir. Termal kısım parmak izi okuyucusuna okunduğunda, iletken kısım iletken bir durumdadır ve cilt kısmı yalıtkan bir durumdadır. Cihazın ekranına kişi dokunduğunda elde edilen kapasite değerine göre parmak izinden dijital görüntü alınır. Bu şekilde parmak izi tanımlanır ve veri tabanına aktarılır. Sadece Mardin Parmak İzi Geçiş Sistemleriyle sınırlı kalmayıp diğer ilimiz olan Kahramanmaraş Parmak İzi Geçiş Sistemlerinde de hizmet vermekteyiz.

 

Parmak İzi Geçiş Sisteminin Yararları Nelerdir?

 

Mardin’de Gazi Information Teknoloji Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

Parmak İzi Sistemi, bir kişinin kimliğini oluşturan ve kimliğine göre giriş çıkış sağlayan bir sistemdir.

Mardin’de hizmet verdiğimiz ilçeler:

 

 

2004 yılından bu yana ülke genelinde her noktaya Elektronik Güvenlik Hizmeti veren Gazi Information Teknoloji desteğiyle En Uygun Maliyetli ve Kaliteli Parmak İzi Geçiş Sistemine sahip olabilirsiniz. Bunun için teknik ekiplerimizden ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Yorum Yap