Muğla +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >


Fiyat Sor

Uniview IPC2325LBR3-SP-D Güvenlik Kamerası

Fiyat Sor

Uniview IPC354SR3-ADNPF28-F Güvenlik Kamerası

Fiyat Sor

Uniview IPC2324SBR5-DPZ-F Güvenlik Kamerası

Fiyat Sor

Uniview IPC3234LR3-VSP-D Güvenlik Kamerası

Fiyat Sor

Uniview IPC3235LR3-VSP-D Güvenlik Kamerası

Fiyat Sor

Uniview IPC3534SR3-DVPZ-F Güvenlik Kamerası

Fiyat Sor

Uniview IPC3618LR3-DPF2840-F Güvenlik Kamerası

Fiyat Sor

Uniview IPC3634SR3-ADPZ-F Güvenlik Kamerası

Muğla Güvenlik Kamera Sistemleri

Şehir yaşamı pek çok kişi için cezbedici görünse de güvenlik zafiyeti gibi farklı zorluklara da sahiptir. Her ne kadar devletin sağladığı genel bir asayiş düzeni olsa da bireyler teknolojik olanaklardan yararlanarak yaşam alanlarının daha güvenli hale gelmesi için çaba harcar. Bu kapsamda diğer elektronik güvenlik sistemleri arasından bir adım öne çıkan Kamera Sistemleri ile can ve mal güvenliği pratik bir biçimde sağlanabilir. Fabrika, üretim tesisi, kamu binası, belediye binası, hastane, liman, havaalanı gibi kamusal alanlara ek olarak müstakil ev, apartman ve sitelerde de yaygın bir şekilde Güvenlik Kamerası ile sıkça karşılaşmak mümkündür. Güvenlik kameralarının İş Yeri Kamera Sistemleri, Dome Kamera, Bullet Kamera, Cctv Kamera, ve Speed Dome Kamera gibi çok sayıda çeşidi vardır. Evlerde de sıkça kullanıldığı için herkesin kolayca satın alabileceği farklı tasarımlarda üretilen Kamera Sistemi Fiyatları ile karşılaşılabilir.

 

Güvenlik Kamera Sistemleri Nelerdir?

Güvenlik Kamerası kullanılarak evler, işyerleri, sokaklar ve caddeler gibi çok sayıda yaşam alanı kullanıcılar uzaktan ve kesintisiz bir şekilde izlenebilir. Kamera sayesinde sesli videolar elde edilebilir. Söz konusu görüntülerin izlenebilmesi için DVR Kayıt Cihazı gereklidir. Bu cihaz ile video kayıtları istenildiği zaman istenildiği kadar izlenebilir. Güvenlik kameralarıyla suçluların kimliği tespit edilebilir ve suçlulara ait görüntüler adli makamlara delil niteliğinde sunulabilir. Bu özelliği sayesinde suç oranlarının azaltılmasında önemli bir caydırıcı unsur olan güvenlik kamera sistemleriyle otopark, müstakil ev, apartman, site, kampüs, hastane, havaalanı, liman, kamu binası, belediye binası, gümrük, spor salonu ve fabrika gibi pek çok yerde karşılaşmak mümkündür.

 

Güvenlik Kamera Sistemlerini Oluşturan Çeşitler Nelerdir?

Muğla AHD Kamera Sistemleri: Geçmişte yaygın olarak kullanılan analog kamera teknolojisinin görüntü kalitesi yönünden daha gelişmiş versiyonuna AHD Güvenlik Kamerası adı verilir. AHD Kamera ile HD kalitesinde 720p ve 1080p arasında değişen çözünürlükte görüntüler elde etmek mümkündür. 2014 yılında geliştirilen ve videoların daha sonra defalarca izlenilmesine olanak tanıyan DVR Kayıt Cihazı ile işlev gösteren bu kameralar yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. Kamera yüksek çözünürlükte olduğu için kimlik tespiti yapılması gereken veya yüksek seviyede güvenlik önlemlerinin alınması gereken yerlerde AHD kameralar tercih edilir. Yoğun bir kullanım ağı olduğu için HD-CVI Kamera ve HD-TVI Kamera olarak iki ayrı tasarımla çeşitlendirildiği bilinmektedir.

 

Muğla IP Kamera Sistemleri: IP Güvenlik Kamerası hafıza kartı gibi kullancıya yük getiren ekipmanlara ihtiyaç olmaksızın kullanılan bir kamera çeşididir. İnternet ağının olduğu her yerde bu kameraya erişmek mümkündür. Bu yüzden Wifi IP Kamera olarak da isimlendirildiği bilinir. Kablolu ve kablosuz IP Kamera Sistemi olarak iki farklı türü bulunan bu cihazlar ile yaşam alanlarındaki can ve mal güvenliği kolayca korunabilir. Kullanıcı dostu ve pratik oluşu sayesinde müstakil evler ile apartmanlardan fabrikalar ile kamu binalarına kadar pek çok yerde IP kameraların tercih edildiği görülür. Kameradan elde edilen görüntüler NVR Kayıt Cihazı kullanılarak istenildiği zaman defalarca geriye sarılarak izlenebilir. Tüketiciler tarafından yoğun bir talebe maruz kalan IP Kamera Fiyatları hem bireysel kullanıcılar hem de işletmecilerin bütçesine hitap edecek aralıklarda piyasaya sürülmektedir.

 

Muğla Güvenlik Kamera Sistemleri

Muğla Termal Kamera Sistemleri: Termal Kamera adı verilen cihazlarla ısı değişimleri üzerinden video görüntüleri elde edilir. Sıcaklık sebebiyle ortaya çıkan dalga boyları farklı renk aralıklarında görüntüleri meydana getirir. Bu yüzden dünyanın gündemini değiştiren korona virüs pandemisinde yoğun olarak Ateş Ölçen Termal Kamera kullanımı ile karşılaşılmaktadır. Korona virüsün insan bedenindeki en önemli belirtilerin birisi vücut ısısındaki yükselmedir. Bu sebeple alışveriş merkezi, kampüs, hastane, kamu binası, gümrükler, fabrikalara ve diğer yaşam alanlarında Covid-19 Termal Kamera kullanıldığı görülür. Bir seferde 30 adete yakın kişinin termal kameradan taranarak korona virüs belirtisine sahip olup olmadığı tespit edilebilir. Hem açık hem de kapalı alanlarda kullanılan termal kameralar sayesinde korona virüs taşıyıcılarının ayırt edilmesi, elektrik hatlarındaki arızalı bölgenin tespit edilmesi yerine getirilebilir. Dünyayı farklı bir duruma iten zorlu pandamı sürecine ek olarak yoğun bir talep ile karşılanan Termal Kamera Fiyatları da farklı maliyetler ile piyasaya sürülmektedir.

 

Muğla Araç İçi Kamera Sistemleri: Ev ve iş yerlerine ek olarak araçlarda insanların zamanının önemli bir kısmını geçirdiği yaşam alanları olarak bilinmektedir. Güvenliğin sağlanması için toplu taşıma araçlarında ve özel otomobillerde Araç Kamerası sıkça tercih edilir. Araç İçi Kamera sistemleri sayesinde yolcular kontrol edilir, sürücünün güvenliği tehdit eden unsurlar kamera kullanıcısı tarafından uzaktan izlenerek gereken müdahaleler yapılabilir, yardım çağırılabilir. Oto Kamera Sistemi ile entegre edilerek kullanılan GPS cihazları sayesinde aracın güzergahı izlenebilir, kayıp ve çalıntı durumları kısa sürede çözüme kavuşturulabilir.

 

Muğla Gizli Kamera Sistemleri: Gizli Kamera olarak adlandırılan cihazlar kişinin kolay kolay fark edemeyeceği ufacık boyutlarda üretilen bir tasarıma sahiptir. Gizli kameralar çeşitli objelerin içerisine yerleştirilerek kullanılabilir. Duvar saati, tükenmez kalem, kol saati, yaka iğnesi, düğme veya ampulün içerisine yerleştirilen Gizli Kamera Çeşitleri ile karşılaşmak mümkündür. Gözle görülemeyen bu kameralar evlerde, iş yerlerinde ve ulaşım araçlarında kullanılabilir. Ev İçi Gizli Kamera ve İş Yeri Gizli Kamera olarak farklı türleri olan bu kameralar çoğunlukla wifi ağı üzerinden işlevsellik kazanır. Pek çok tüketici tarafından ilgiyle karşılanan Gizli Kamera Fiyatları her bütçeye hitap edecek şekilde piyasaya sürülmektedir.

 

Elektronik Güvenlik Sistemleri arasında yıllardan beri en çok tercih edilen cihazların başında güvenlik kameraları gelir. Siz de yaşam alanınızın daha huzurlu ve korunaklı olmasını istiyorsanız Gazi Information Teknoloji’den elektronik güvenlik sistemleri alanında hizmet alabilirsiniz. Firmamızın uzman kadrosundan ücretsiz keşif talebinde bulunarak kendiniz için en uygun kamera hakkında danışmanlık alabilirsiniz.

 

Muğla’da Gazi Information Teknoloji Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

Güvenlik Kamera Sistemleri Muğla ilinin her noktasına Gazi Information Teknoloji’nin uzman kadrosu tarafından ulaştırılmaktadır.

 

Muğla’da faaliyet gösterdiğimiz ilçeler:

 

 

Eğer güvenlik kamera sistemine sahip olan daha korunaklı ve güvenli yaşam alanlarına sahip olmak istiyorsanız Gazi Information Teknoloji’den güvenlik kamerası hizmeti alabilirsiniz. 2004 yılından beri elektronik güvenlik sistemleri alanında üstün kaliteli hizmetiyle rakiplerini ardında bırakmayı başaran Gazi Information Teknoloji’nin uzman teknik ekibinden ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar

Yorum yok.

Bazı Referanslarımız

Aliağa Socar

İzmir Valiliği

İzmir İl Emniyet Müdürlüğü

İzmir Çevik Kuvvet

Tüm Referanslarımız