Hizmetler +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Türkiye'nin 81 İlinde Teknik Servis Ekibimiz Bulunmaktadır.
Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Ofis Konut Kilit Sistemi

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Otel Kapı Kilit Sistemi Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Kartlı Kilit Sistemi(Silindir Kilit)

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Parmak İzli Kartlı Şifreli Kilit Sistemi

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Otel Kartı

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Otel Doorbell Sistemi

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Şifreli Dolap Kilidi

Ücretsiz Keşif Teklif Al

Neflock Asansör Kontrol Sistemi

Otel Kapı Kilit Sistemi

Otel Kapı Kilit Sistemleri Nedir?

Rezidans, tatil köyü, butik otel ve yıldızlı otellerde çoğunlukla kattığı prestij ve sağladığı kolaylık sebebiyle Otel Kilit Sistemleri kullanılmaktadır. Oldukça avantajlı olan Otel Kapı Kilidi;

 

OTEL KİLİT SİSTEMİ HİZMETLERİMİZ İLE BİR ADIM ÖNDE OLUN!

 

Firmamız, Geçiş Sistemleri kategorisinde bulunan ve özellikle turizm sektörüne hitap eden size en uygun Otel Kartlı Kilit Sistemleri fiyatları ve özelliklerini içeren çözümler üretmektedir. İnce ayrıntısına kadar düşünülmüş olan profesyonel Otel Kapı Kilidi Sistemlerini en kaliteli ürün ve uzman teknik ekibiyle hizmetinize sunmaktadır. Otel Kapı Kilitleri ile deforme olmayan ve servis garantisi altında uzun yıllar yeni gibi kullanabileceğiniz. Ücretsiz keşif avantajımızdan yararlanmak ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Otel Kapı Kilit Sistemleri Nasıl Çalışır?

Otel Kapı Kilit Sistemleri

Otel Kartlı Kilit Sistemlerinin diğer kullanımı şu şekilde olmaktadır;

Otel Kapı Kolu kullanımı, montajı ve kurulumu son derece kolay olmaktadır. Otel Kartlı Kilit Sistemleri kartla çalışan son teknoloji uyumlu ve entegre edilen yazılımları sayesinde hatasız çalışan akıllı sistemler olmaktadır.

Otelde bulunan resepsiyon personeli kendi sisteminde kurulu olan yazılım üzerinden misafire bir kart tanımlanmaktadır. Misafir bu tanımlanan kartla kendisine ayrılan Otel Kapı Kilit Sistemine sahip odanın kilidini otelde kalacağı süre boyunca açarak odaya giriş yapabilmektedir.

Çıkış zamanı geldiğinde ise sistem otomatik olarak Otel Kapı Kilit Sistemini kapatacaktır. Böylece otel yönetimi misafirlerinin giriş çıkışlarını kontrol altına alabilmektedir.

Misafirler resepsiyona uğrayarak kalacağı süreyi uzatabilir, böylelikle kart odanın Otel Kapı kolunu açabilmesi açısından aktif hale gelecektir. Otelden çıkış yapan bir misafirin kartı daha sonradan farklı odalar ve kişiler için kullanılabilmektedir.

 

Otel Kapı Kilit Sistemleri Avantajları

 

Otel Kapı Kilit Sistemlerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Otel Tipi Kilit Sistemlerinde ürünlerde fonksiyonel açıdan çok fazla farklılıklar bulunmamaktadır.

Dayanıklılık konusu dikkat edilmesi gereken en önemli nokta olmaktadır. Paslanmaz çelikten (304 kalite paslanmaz) veya zink alaşım malzemeden imal edilmiş olması özellikle ürünün kalitesini ve Otel Kapı Kilit Sistemleri Fiyatlarını belirlemektedir.

Döküm malzemeden üretilen kilitlerde mukavemet paslanmaz çeliğe göre daha zayıftır, döküm kilitler zaman içerisinde kırılabilmektedir.

Nemli hava koşullarında (deniz gibi) uzun ömürlü kullanıma sahip Otel Kapı Kilidi için paslanmaz çelik kilitlerin seçilmesi gerekmektedir.

Nemli ortamlar için özel üretilmiş olan, elektronik devreyi korozyona karşı koruyan, elektronik devrenin kapalı bir kutu içerisinde muhafaza edildiği kilitler tercih edilmelidir, aksi halde zaman içerisinde elektronik kart üzerinde oksitlenme oluşabilmektedir.

Gelişen teknolojiyle Elektronik Güvenlik Sistemlerindeki gelişmeler turizm sektörünü de etkilemiştir. Özellikle beş yıldızlı otellerden butiklere varana kadar her yerde çok daha geniş bir kullanım alanı yakalayan Otel Kilit Sistemleri, müşterilerin ve işletme yetkililerinin otel içerisinde güvenle kullanacağı bir sistem olmaktadır. En kaliteli Otel Kapı Kilit Sistemleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap