otel-kapi-kilit-sistemleri

Otel Kapı Kilit Sistemleri

Rezidans,tatil köyü, butik otel ve yıldızlı otellerde çoğunlukla kattığı prestij ve kolaylıklar sebebiyle Otel Kapı Kilit Sistemleri kullanılmaktadır. Oldukça avantajlı olan Otel Kilit Sistemleri;

  • Güvenlik,
  • Sağlamlık,
  • Yönetim Kolaylığı,
  • Müşteri Konforu,
  • Kolay Erişebilirlik gibi etkenler düşünülerek üretilmektedir.

Otel Kapı Kilidi kullanımı, montajı ve kurulumu son derece kolaydır. Kartlı Otel Kapı kilitleri kartla çalışan son teknoloji uyumlu ve entegre edilen yazılımları sayesinde hatasız çalışan akıllı sistemlerdir.

Otel Kilidi olarakta bilinen bu sistemlerin kullanımı şu şekildedir;

Otelde bulunan resepsiyon personeli kendi sisteminde kurulu olan yazılım üzerinden misafire bir kart tanımlar. Misafir bu tanımlanan kartla kendisine ayrılan otel tipi kilit sistemine sahip odanın kilidini otelde kalacağı süre boyunca açarak odaya giriş yapabilir. Çıkış zamanı geldiğinde ise sistem otomatik olarak otel kapı kilit sistemini kapatacaktır. Böylece otel yönetimi misafirlerinin giriş çıkışlarını kontrol altına alabilir. Misafirler resepsiyona uğrayarak kalacağı süreyi uzatabilir, böylelikle kart odanın otel kapı kolunu açabilmesi açısından aktif edilecektir. Otelden çıkış yapan bir misafirin kartı  daha sonradan farklı odalar ve kişiler için kullanılabilir.

OTEL KAPI KİLİT SİSTEMLERİ AVANTAJLARI

  • Otel Kapı Kilit Sistemleri entegre edilen çeşitli yazılımlar sayesinde kilit üzerindeki giriş çıkış bilgilerini bilgisayara taşıyabilir veya kilit yazılımından resepsiyonun yaptığı tüm kart işlemlerini raporlama olanağı tanımaktadır.
  •  Kartlı Otel Kapı Kilitleri  için kullanılan kartların kaybolması, çalınması ya da tahriş olmaları durumunda görevli personel, aktif halde olan kartları kolayca iptal edebilir ve  yerine yeni bir kart aktif edebilir.
  • Otel Kapı Kilidi  için kullanılan karta TL yükleme özelliği eklenerek, müşterilerin otel içerisindeki tüm aktivite ve alıverişlerini yanında para taşımadan bu kartlar ile yapması sağlanabilir.
  • Enerji Saver ( Enerji Tasarruf Cihazı) entegrasyonu ile  otel kapı kilidi açılması için kartın takılması ile birlikte oda içerisindeki elektrik, alarm, havalandırma yahut su tesisatını aktif hale getirilebilir. Bu şekilde Energy Saver sayesinde müşteriler odadan çıkarken ışığı ya da suyu kapatmayı unutması gibi durumlarda kartla çıkış yapıldığında tüm cihazlar kapanacaktır. Bu durum işletmelerde gözle görülür enerji tasarrufu sağlanmıştır.

Firmamız , Otel Kapı Kilit Sistemleri Hizmetleriyle işletmelerinizde farkınızı ortaya koyun!

OTEL KAPI KİLİDİ HİZMETLERİMİZ İLE BİR ADIM ÖNDE OLUN!

Gazi Information Teknoloji , en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olan profesyonel Otel Kapı Kilidi sistemlerini en kaliteli ürün ve uzman teknik ekibiyle hizmetinize sunmaktadır. Otel kilit sistemlerimizi deforme olmadan ve servis garantimiz altında uzun yıllar yeni gibi kullanabilirsiniz.