Hizmetler +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Türkiye'nin 81 İlinde Teknik Servis Ekibimiz Bulunmaktadır.
Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Parmak İzli Geçiş Kontrol Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Parmak İzli Personel Giriş-Çıkış Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Parmak İzli Maaş Hesaplamalı Giriş-Çıkış Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Parmak İzli Yemekhane Takip Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Parmak İzli Öğrenci Takip Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco Parmak İzli Spor Salonu Üye Takip Sistemleri Seti

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco K 40 Parmak İzi Geçiş Terminali

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco F 22 Parmak İzli Geçiş Terminali

Parmak İzi Geçiş Sistemleri

Parmak İzi Geçiş Sistemleri Nedir?

Parmak İzi Tanıma Sistemi, yüksek hassasiyete sahip algoritmalar ile hızlı tanıma ve yüksek doğruluk oranı gibi özellikleriyle sektörde geniş bir kullanım alanına sahip olmaktadır en büyük etken ise korunması en üst seviyede olması gereken geçişlerde kullanılabiliyor olmasından kaynaklanmaktadır. Parmak İzi Geçiş Sistemi, kişi gözetimi olmadan çalışanların ya da kullanıcıların belirlenen alanlarda güvenli dolaşımını sağlamaktadır.

Parmak izi kişiye özel olup benzeri olmayan bir izdir, başkaları tarafından kopyalanamadığı ve değiştirilemediği için diğer sistemlerden ayrılarak ve geçişlerin daha güvenli olmasını sağlamaktadır.

Parmak İzi Sistemi konusunda güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmamız, Personel Takip Sistemi ve Geçiş Kontrol Sistemleri ile entegre çalışan hızlı, güvenli ve size en uygun Parmak İzi Sistemleri Fiyatları ve özelliklerini size sunmaktadır.

Parmak İzi Geçiş Sistemi, kişiye özel, kısa sürede cevaplama, yüksek kapasite, düşük maliyet gibi pek çok avantaja sahip olduğundan özellikle kurumsal yerlerde kısa sürede yaygın kullanılmaya başlanmıştır. Bunların yanında dikkat edilmesi gereken şartlar da bulunmaktadır. Öncelikle projenin uygulanacağı mekanın fiziksel şartlarının elverişli olması gerekmektedir.

Diğer önemli şart ise Parmak İzi Sistemleri Fiyatları ve özellikleri bakımından kaliteli, güvenilir ürün seçimi ve titiz bir montaj uygulaması gerektirmektedir.

Maksimum güvenlik ve tedbir için siz de firmamızla iletişime geçerek ihtiyacınıza en uygun Parmak İzi Personel Takip Sistemi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi, teklif almak veya ücretsiz keşif talebiniz ile ilgili firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız Parmak İzi Geçiş Sistemleri konusunda size danışmanlık ve hizmet vermekten onur duyacaktır.

 

Parmak İzi Geçiş Sistemleri Nasıl Çalışır?

Parmak İzi Geçiş Sistemleri

Parmak İzi Geçiş Sistemleri parmakların uç bölgesindeki izleri baz alarak tanımlama yapan bir Pdks Sistemi olmaktadır.

Biyometri alanında tanımlanmış karakteristik özelliklerden biri olan parmak izi, sizin tanıma sistemindeki şifreniz olmaktadır. Parmak İzli Personel Takip Sisteminin bu kadar güvenli olmasının en önemli sebebi aynı yapının bir başka insanda olmasının mümkün olmamasından kaynaklanmaktadır.

İşte bu nedenle en güvenilir şifreleme ve tanıma yöntemlerinden biri olarak kabul edilen parmak izi, parmak ucundaki girinti ve çıkıntıları kullanarak biometrik haritayı çıkarmaktadır.

Parmak İzi Okuma Cihazı, bu girinti ve çıkıntıların birbirine olan uzaklıklarını, parmak içi kıvrımların açılarını ve belli noktaların birbirlerine olan uzaklığını algılayarak bir şifreleme algoritması oluşturmaktadır.

Parmak izi tanıma cihazı üzerine kişinin Parmak İzi tekrar okutulduğunda daha önce tanımlanmış bu şifrelenmiş algoritma kayıtlar arasından eşleştirilir ve kişi tanımlaması gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde Parmak İzi Giriş Sistemi aktif edilerek geçiş sağlamaktadır.

Parmak İzi Sistemleri Fiyatları ve özelliklerine göre çok çeşitleri olan Parmak İzi Cihazı modelleri genellikle şifre ve kart geçiş opsiyonlarını da içinde barındırmaktadır.

TCP / IP iletişim portalı ile haberleşen parmak izi okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir. Mavi ekranı ile yapılan işlemler ekrandan takip edilebilmektedir.

USB bağlantısı yapılarak log bilgileri cihazdan alınabilmektedir. Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı vermektedir.

 

Parmak İzi Geçiş Sistemleri Kullanım Alanları

Parmak İzli Personel Takip Sistemi özellikle iş yeri ciddiyeti, verimliliği ve güvenliği arttırmak amaçlı personel takip sistemleri ile entegre olarak kullanılmaktadır.

Özellikler personel takibinin en fazla yapıldığı alanlarda tercih edilmektedir. Yüksek güvenlik gerektiren özel bölgelerde yetkileri sınırlandırmak amaçlı oldukça yaygın kullanılmaktadır. Bu alanlar şöyle sıralanabilir:

Belirlenen kişilerin girişine izin verilen diğer amaçlı özel odalar en çok Parmak İzi Geçiş Sistemleri tercih edilen yerlerin başında gelmektedir.

Parmak Okuyucu sadece küçük iş yerleri, evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar, depolar, laboratuvarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir ürün olmaktadır.

 

Parmak İzi Geçiş Sistemleri Avantajları

Yorum Yap