Hizmetler +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco iClock 580 Parmak İzi Okuma Cihazı

Ücretsiz Keşif Teklif Al

ZKTeco MultiBio 800 Parmak İzi ve Yüz Tanıma Cihazı

Personel Takip Sistemi

NEDİR?

Geçmişten günümüze kadar çok sayıda personele sahip kurumlar, personellerinin çalışma saatlerini, gelmediği ve izinli günlerini, gün içinde kaç saat çalıştığını, personelin belirttiği saat ve imza ile takip etmekteydi.

Bir başka uygulama ise bir yetkilinin kontrolünde personel giriş çıkış saatlerinin takip edilmesi sonucu aylık iş yükünün toplamdaki saati alınarak maaşların hesaplaması yapılmaktaydı.

Gelişen teknoloji ile birlikte manuel olarak yapılan bu işlemlere yaygın olarak kullanılan Geçiş Sistemlerinden olan Personel Takip Sistemi ile yazılım çözümleri üretilerek kurumlara ve işletmelere oldukça kolaylıklar sunulmuş olmaktadır.

Personel Devam Kontrol Sistemi ( PDKS ); fabrikalarda, firmalarda, şirketlerde ve ofislerde çalışma politikalarına göre personelin fazla mesai, eksik çalışma ve normal mesai gibi puantaj hesaplamasını yapılmasını sağlayan Pdks Cihazı yazılım çözümlerinin tümü olarak adlandırılmaktadır.

Firmamız Personel Takip Sistemleri konusunda tecrübeli teknik kadrosuyla alt yapı kurulumu, montaj, devreye alma ve bakım hizmetleri vermektedir.

Personel Takip Sistemi fiyatları ve özellikleri ürünlerin bileşenlerinin kalitesiyle doğru orantılıdır. Pdks sistemleri bileşenleri; donanım ve yazılım ürünleri olarak firmamız tarafından alanında güvenilirliği ve kalitesi kanıtlanmış tedarikçi firmalardan temin etmektedir.

Personel Takip Sistemi Fiyatları ve özellikleri bakımından itimat edebileceğiniz firmamız, Personel Kontrol Sistemi montajı konusunda da titizlikle çalışmaktadır.

Personel giriş çıkış takip sistemleri ile İşletmenizi bir adım öteye taşımak ve kurumsallığınıza katkı sağlamak için size en uygun teklifi alın!

 

PDKS ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Personel Takip Sistemleri

Personel Devam Kontrol Sistemleri, kurumların güvenliğini korumak ve maksimum önlem almak açısından son yıllarda birçok kurumsal veya küçük ölçekli işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

PDKS Sistemleri her işletme için uygun tasarlanmış bir yazılımdan ibaret olmaktadır. Bu sistemler küçük büyük her işletme sahibi tarafından kendi ekonomisi için zahmetsiz, güvenilir olması sebebi ile tercih edilmektedir.

Personel Kontrol Sistemleri yazılımı, kurumun isteği ve ihtiyacına göre Turnike Sistemi veya istenilen kapılara entegre edilen kart okuyucu, şifre okuyucu, parmak izi okuyucu veya yüz tanıma terminallerine kurulmaktadır. Bu şekilde uzak bilgisayarlardan takip ve raporlama analizleri yapılabilmektedir.

Personel Takip Sistemi eksik ve yanlış hesaplamaların önüne geçmektedir. Gerçek bilgiler ile hak edilen maaş bordro hesaplaması yapmaktadır. Personel hak ettiği ödemeyi eksiksiz alma imkanına sahip olmaktadır. İşveren için de yanlış hesaplamadan kaynaklanacak para kayıplarının önüne geçilmiş olarak doğru çalışma ortamı sağlanmış olacaktır.

PDKS içerisinde günümüzde en çok kullanılan sistemlerin Kartlı Geçiş SistemleriŞifreli Geçiş Sistemleri ve Parmak İzi Geçiş Sistemi olarak bilinmektedir. Kullanım yeri (hastane, okul, kurumsal şirket) ve kurumun büyüklüğü (personel sayısı) gibi kriterlere göre geçiş sistemi tercihiniz değişebilmektedir.

PDKS Yazılımları özellikle puantaj hazırlamak için oldukça önemli olmaktadır. Ayrıca büyük kurumsal şirketler kart tanımlamalarına çalışanın departmanını, servis bilgilerini, yıllık çalışma tablosunu ve puantaj tiplerini de işlemektedir. Böylece çalışanın tüm çalışma saatleri ve şirket içi hareketleri daha detaylı bir şekilde raporlanmış olmaktadır.

Kullanım şekillerine göre sıralanan Geçiş Kontrol Sistemleri kullanılarak belirli yerlere yerleştirilen okuyucu aracılığıyla personel giriş çıkış saatleri dijital ortama kaydedilmektedir. Böylece Personel Takip otomasyonu bu verileri unutmaya ve hataya yer vermeden hesaplar ve kayıt etmektedir. En önemli husus, parmak izi ve yüz insanları birbirinden ayıran en önemli özellik olmasıdır. Personel Devam Kontrol Sistemi ( PDKS ) sadece kartlı veya şifreli değildir, günümüzde biyometrik sistemlerde kullanılmaktadır.

 

AVANTAJLARI

Yorum Yap