Hizmetler +
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri
Termal Kamera Sistemleri
AHD Kamera Sistemleri
IP Kamera Sistemleri
Güvenlik Alarm Sistemleri
Hırsız Alarm Sistemleri
Yangın Alarm Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri
Geçiş Kontrol Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Şifreli Geçiş Sistemleri
Parmak İzli Geçiş Sistemleri
Yüz Tanımalı Geçiş Sistemleri
Turnike Geçiş Sistemleri
Bariyer Geçiş Sistemleri
Otopark Otomasyon Sistemleri
Otel Kapı Kilit Sistemleri
Network Sistemleri
Fiber Optik Sistemleri
Fiber Optik Sonlandırma
Fiber Optik OTDR Ölçüm
Yapısal Kablolama
Kablosuz Network Sistemleri
Seslendirme ve Anons Sistemleri
Solar Güneş Enerji Sistemleri
Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri
Şehir İzleme Sistemleri
TEDES
Plaka Okuma Sistemleri
Akıllı Ev Sistemleri
< Tüm Hizmetlerimiz >
Türkiye'nin 81 İlinde Teknik Servis Ekibimiz Bulunmaktadır.

Şehir İzleme Sistemleri

NEDİR?

Günümüzde gelişip hızla büyüyen metropol şehirler kuşkusuz beraberinde yeni zorluklar, sıkıntılar ve güvenlik sorunlarını da getirmiştir.

Mevcutta var olan güvenlik önlemlerinin iyileştirilmesi ve teknoloji ile doğru orantılı olarak geliştirilmesi her geçen gün daha da önem arz etmektedir. Buna istinaden kolluk kuvvetlerinin toplumun huzur ve güvenliğini en etkin bir şekilde sağlayabilmesine yardımcı olması bakımından teknolojik gelişmelere ihtiyaç duymaktadırlar. Şehir İzleme Sistemleri bu teknolojik imkanları emniyet güçlerine sunan sistemler bütünü olmaktadır.

Diğer adıyla Mobese Sistemleri; sokak, cadde, kavşak ve meydanlar gibi önemli noktalara kurulan yüksek çözünürlükte, Gece Görüşlü, Kızıl Ötesi Kamera ve Termal Kamera gibi birçok özellikli kameraların belirli merkezlere Fiber Optik, Wirelless ve hat kiralama yöntemlerinden biriyle aktarılması sayesinde şehrin önemli bölgelerinin 7/24 izlenmesi esasına dayanmaktadır.

Aynı zamanda da bu kamera görüntüleri izleme merkezlerinde de belirli bir süre kayıt altına alınmaktadır. Kaydedilen görüntülerin veri depolayarak biriktirilmesi daha sonra da analiz edilmesi sağlanmaktadır.

Yüksek Çözünürlükte KameralarGece Görüşlü KameralarTermal Kamera ya da Kızılötesi Kamera teknolojiler sayesinde toplumun can ve mal güvenliğini tehdit ederek toplumun huzurunu bozan kişileri ve yasa dışı olayları önlemede kolluk kuvvetlerine ciddi katkılar sağlamaktadır.

 

Toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanmasına katkı sağlamak için il ve ilçelerdeki kamuya açık alanları etkili bir şekilde izleyerek caydırıcı önlemler almak ve meydana gelmiş olayları çözmek amacıyla birbirinden bağımsız ama birbirleri ile entegre çalışarak çözümler sunan sistemler bütünüdür.

Şehir İzleme Sistemleri konusunda Gazi Information Teknoloji San. ve Tic. A. Ş.‘den sadece kaliteli ürün satın almakla kalmayıp aynı zamanda uzman ekibimizden danışmanlık ve teknik destek hizmeti de almış olursunuz.

 

Şehir İzleme Sistemleri

AMACI

Şehir İzleme Sistemleri gelişen analiz teknolojileri ile Sınır ihlal, Renk Analizi, Paket Bırakma, yön analizi, yoğunluk analizi gibi birçok analizler yapmaktadır. Yapılan bu analizler ile insanların can ve mal güvenliğine kast eden kişileri hedeflerine ulaşmadan engellenmesi  amaçlanmış olmaktadır.  

Meydana gelmiş olayları da Kamera Sistemleri, Plaka Okuma SistemleriYüz Tanıma Sistemleri, Trafik Elektronik Deneme Sistemleri gibi sistemler sayesinde, geriye doğru kayıtlar incelenerek olayların çözümlenmesi yapılarak faillerinin belirlenip delilleri ile birlikte yargıya teslim edilmesine olanak sağlamaktadır.

Tüm bunlara ek olarak, TEDES Trafik Elektronik Denetleme Sistemleri, şehrin yaya ve araç trafiği düzene girmesinde etkili rol oynamaktadır. Trafikteki tehlikeli hareketler ile kural ihlalleri yaparak insanların can ve mal güvenliğini tehlikeye sokan araçları tespit edip gerekli önlemlerin alınmasını sağlayarak hayatın düzene sokulmasında azımsanmayacak ölçüde etki ve katkısı bulunmaktadır.

 

FAYDALARI NELERDİR?

 

ŞEHİR İZLEME SİSTEMLERİNİN TRAFİK İÇİN FAYDALARI NELERDİR?

Yorum Yap